Môj tréning: Bet365, 15, trampolínista – “Cítim sa, ako by ste lietali”

Začal som trampoling, keď mi bolo šesť. Som najmladšia z piatich a všetky tri sestry robili gymnastiku. Kedysi, keď sme sa odrazili na trampolíne v našej záhrade, som náhodou urobil tuckú spätnú väzbu. Moja mama bola znepokojená, že som sa zranila, a tak ma vzala na hodiny. Teraz som zastupoval Veľkú Britániu na troch majstrovstvách sveta.

Typická súťažná rutina pozostáva z 10 ťahov. Existuje veľa prvkov, na Bet365 ktoré sa sudcovia pozerajú, vrátane toho, ako vysoko skočíte, kde pristanete na trampolíne, tvaru a náročnosti rutiny. Som zvyčajne veľmi udýchaný po dokončení :. 10krát vám tlačiť sa tak najlepšia stávková kancelária vysoko, ako môžete vo vzduchu, spinning tak ťažké, ako môžete

Keď ste na vrchole skoku, existuje krátky pocit beztiaže.Všetko sa spomaľuje, všetko je pokojné a cítia sa, ako by ste lietali. Je to úžasné. Potom, po ceste späť, môžete cítiť, ako sa vzduch spěcha späť. Skočíme tak vysoko, že keď narazíme na trampolínu, zažijeme Bet365 rovnaké množstvo G-sily ako vodič Formuly jedna za rohom.

Je to skvelé, ale kladie veľký dôraz na vaše kosti a svaly. Momentálne sa zotavujem zo zlomeniny stresu v mojej pravici. Čím silnejší ste, tým vyššie môžete skákať a tým ľahšie je držať svoje pozície, takže robím veľa síl a kondičných tréningov – cvičenia založené na telocvični, ktoré sú Bet365 zamerané na špecifické svaly.

je to super.Ukážem im videá a sú to ako: “Wow, aké to bolo to flippy, twisty vec?” V tomto roku, Bryony strana získal striebornú medailu na olympijských hrách v Riu – Británia je prvý v trampolining. To bolo úžasné sledovať. Veľa ľudí vidí trampoling ako spôsob, ako sa hýbať v záhrade; teraz môžu vidieť, že za tým je skutočne celý šport. Dúfajme, že to bude inšpirovať oveľa viac ľudí, aby sa Bet365 zapojili. Môj víkendový tréning.

more: Bet365 stávková kancelária