Kevin Durant sa rozhodne v 24-36 hodinách, hovoria správy

Kevin Durant povedal klubom, s ktorými sa stretáva v Hamptons, že jeho rozhodnutie o ďalšom určení sa uskutoční v priebehu nasledujúcich 24-36 hodín, uviedli zdroje pre ESPN.

Durant sa stretol s bojovníkmi a Clippers v piatok o možnom prechode z Oklahomu – a jeden z Durantovho tímu povedal, že ESPN Durant bol “odfúknutý” na ihrisku Clippers. Stretol sa Celtics a Spurs v sobotu. Ktorý tím NBA má najlepšiu šancu podpisovať Kevin Durant? Prečítajte si viac

Predtým, ako sa tento víkend rozhodne o tom, kde Unibet stávková kancelária šampión štyroch bodov bude hrať v budúcej sezóne, očakáva sa “skôr skôr než neskôr” potom, ako sa stretne so všetkými piatimi tímami, ktoré zabezpečili pozvánky do Hamptónov víkendové sedadlá.

Durant a Clippers sa stretli približne štyri hodiny v piatok v noci v Hamptone.Majster Clippers Steve Ballmer, prezident Doc Rivers, výkonný viceprezident basketbalových operácií Lawrence Frank, Blake Griffin a DeAndre Jordan boli prítomní na stretnutí. Podľa zdroja bol Durant neuveriteľne ohromený víziou a smerom Clippers a silne nadviazal s týmito stretnutiami.

Dúfajšie, v piatok sa Durant stretol s delegátom z bojovníkov.Osoba blízka situácii uviedla, že majiteľ Warriors Joe Lacob, generálny manažér Bob Myers, tréner Steve Kerr a All-Stars Steph Curry a Klay Thompson boli medzi prítomnými. Durant spriemeroval 30 bodov za zápas proti Golden State v tohtoročnom finále Západnej konferencie a Bet365 stavky na pocet golov zahalil ich na kariéru vo výške 54 bodov v roku 2014. Durant plánuje stretnúť sa s Heatom v nedeľu a Oklahoma City požiadala o ďalšie stretnutie s hráčom. Mnohí očakávajú, že Durant sa bude držať s Thunderom aspoň v ďalšej sezóne. “Jeho rozhodnutie je 90%,” povedal dlhoročný priateľ The Undefeated.

Povedal iný kolega: “Je to bude to mať nejaké sladké rozprávanie a prinútiť ho, aby prešiel všetkými peniazmi, ktoré môže dostať tým, že by zostal v OKC. “